Hledáme posily do našeho týmu

Kariéra

U nás máte jedinečnou možnost rozjet úspěšnou kariéru v byznysu osobních financí.

Finanční Koncipient

Co vás čeká:

Ochotu se posouvat a učit se novým věcem

Požadavky: Maturita, Etické základy, Komunikativní, Disciplinovaný, nebojí se nových věcí, minimální věk 25let

Co nabízíme:

Platové ohodnocení dle výkonosti jednotlivce počínaje 25 000Kč - 100 000Kč

Obchodní koncipient

především obchodní dovednosti při přivedení nových klientů

plat 25 000 - 100 000Kč dle výkonosti. Po zapracovájí seniorní pozice volná pracovní doba, auto k zapůjčení, telefon, neomezený tarif na volání, apod. Bonusy 10 000kč/m + 50 000kč/rok.

Chcete dobrou práci? Přidejte se k nám!

Přátelské
prostředí

Učíme se od sebe a nemáme problém si vycházet vstříc a pomáhat si.

Osobnostní a
kariérní růst

Díky vzdělávání na míru se naučíte dokonale rozumět světu financí.

Plnění snů

Klientům zjednodušujeme život tak, že jim šetříme čas i peníze. A za to jsme slušně ohodnoceni.